pl

Artykuły offroad'owe

Sprzęgiełka piast AVM

data: 01.01.2018
Brazylijski producent sprzęgiełek do piast i akcesoriów do aut terenowych AVM w ofercie IC4x4
WIĘCEJ

Promocja Old Man Emu

data: 13.11.2017
Zapraszamy do świątecznej promocji OME
WIĘCEJ

Nowa dostawa felg SPEEDMAX BLACK FURY!

data: 16.08.2017
Stany magazynowe ponownie odświerzone, zapraszamy do zakupów!
WIĘCEJ

M-TECH oświetlenie LED w naszej ofercie.

data: 12.07.2017
Intensywnego światła nigdy nie jest za wiele.
WIĘCEJ

Poliuretanowe tuleje zawieszeń DEUTER

data: 08.06.2017
Elementy zawieszeń i podkładki do liftu nadwozia.
WIĘCEJ

ARB - Nowy pistolet do pompowania kół ARB601

data: 07.04.2017
Nowy zamiennik popularnego pistoletu do pompowania kół (stary model ARB605)
WIĘCEJ

Artykuły

 

16 Targi Inter Cars

data: 12-09-2017

 Zapraszamy na 16. Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów, które odbędą się w dniach 22-24 września na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie.

200 WYSTAWCÓW NA PRZESTRZENI 20.000 m² EKSPOZYCJI. ŁĄCZNA POWIERZCHNIA TARGOWA TO 30.000 m².

Targi Inter Cars zarówno dla producentów części, jak i dla klientów – są wydarzeniem ważnym i wyczekiwanym. To doskonałe miejsce do branżowych spotkań, podczas których przekazywane są informacje na temat nowości produktowych, nowych technologii i wiedzy technicznej. Po dwuletniej przerwie Targi Inter Cars ponownie zawitają na teren PGE Narodowego. W dniach 22-24 września błonia tego obiektu gościć będą najznamienitszych przedstawicieli firm motoryzacyjnych, którzy specjalnie na tę okazję pojawią się z najświeższymi propozycjami ze swojej oferty.

Wystawcy

Na Targach Inter Cars zaprezentują się wszyscy najważniejsi producenci oraz dostawcy z rynku osobowego i ciężarowego. W tym roku ekspozycja będzie podzielona na segmenty. Powstaną m.in. takie segmenty, jak: Szkolenia połączone z sieciami serwisowymi (na zewnątrz do dyspozycji odwiedzających będą stały także dwa pojazdy Show Car), Rynek ciężarowy wraz z Truck Show Car, Tuning, Koło i opony, Wyposażenie warsztatów, Body parts (elementy blacharskie), Akcesoria i środki smarne, Marki własne (w tym Intermeko-Laboratorium).

Strefa ciężka

Wydzielenie osobnej strefy ciężarowej podyktowane jest przede wszystkim wygodą właścicieli i pracowników firm oraz serwisów związanych z tym segmentem rynku. Dzięki temu w jednym miejscu znajdą oni stoiska tych wszystkich dostawców, którymi są zainteresowani, bez konieczności szukania ich wśród ogromu stoisk. W tej strefie znajdzie się także osobna część poświęcona ofercie części do pojazdów rolniczych oraz miejsce dla zrzeszonych w sieci Q-Service Truck.

Szkolenia

Jak co roku przygotowany zostanie bogaty program szkoleniowy oferowany przez dostawców Inter Cars w Centrum Konferencyjnym. Będzie to idealna okazja do skorzystania z bezpłatnych szkoleń technicznych proponowanych przez producentów części. Ponadto w namiocie ekspozycyjnym w segmencie Szkolenia klienci uzyskają dokładne informacje na temat szkoleń z oferty Inter Cars, jak również o programie Młode Kadry, a także konkursach Young Car Mechanic i Master Mechanik.

Inter Cars Motor Show

Nieodzowną częścią targów jest dodatkowe miejsce z atrakcjami. Po przerwie wracamy do koncepcji, która w poprzednich latach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wiele osób w naszej firmie pasjonuje się motor sportem, dlatego też dajemy Wam możliwość spotkania mocnych osobowości dyscyplin związanych z tym sportem. W tym roku zaprezentują się przed Wami kierowcy rajdowi, drifterzy, zawodnicy moto crossu, FMX, Globe of Speed oraz wiele innych ciekawych nazwisk, których nie widzieliście jeszcze podczas naszego motoryzacyjnego show! 

Więcej informacji pod poniższym linkiem:
http://16targi.intercars.com.pl/

lista aktualności

Galeria zdjęć

Rajdy, imprezy, offroad, hostessy, targi.

 zobacz więcej

Nasi partnerzy:

 
Copyright © 2008-2009: ic4x4.pl (Inter Cars S.A.). Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.intercars.com.pl | www.motogen.pl | www.ictuning.pl | www.q-service.pl | www.intermotors.pl | www.motointegrator.com | Polityka cookies
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: