pl

Artykuły offroad'owe

NOWOŚCI HUSAR WINCH

data: 22.09.2022
Nowy model wyciągarki w ofercie...
WIĘCEJ

Nowość od DRAGON WINCH!

data: 23.03.2021
nowy model wyciągarki serii TRUCK krajowego producenta DRAGON WINCH.
WIĘCEJ

Wyciągarki i akcesoria HUSAR WINCH

data: 03.12.2018
Nasza oferta wyciągarek powiększyła się o produkty HUSAR WINCH
WIĘCEJ

Promocja ARB

data: 03.09.2018
Kolejna promocja na blokady ARB AIR LOCKERS...
WIĘCEJ

Sprzęgiełka piast AVM

data: 01.01.2018
Brazylijski producent sprzęgiełek do piast i akcesoriów do aut terenowych AVM w ofercie IC4x4
WIĘCEJ

Promocja Old Man Emu

data: 13.11.2017
Zapraszamy do świątecznej promocji OME
WIĘCEJ

Artykuły

 

ARB w ofercie Inter Cars SA

data: 15-10-2014

ARB to już nie firma a legenda! 

 

Początki ARB sięgają 1975 roku kiedy założyciel firmy, Anthony Brown, zainspirował się wyprawą terenową przez północną Australię. Wtedy Anthony nie posiadał jeszcze wytrzymałych akcesoriów offroadowych do dalekich wypraw, a ładunki przewożone przez australijskich kierowców były narażone na trudy podróży po niekończących się bezdrożach w ekstremalnych temperaturach. Przyszły założyciel ARB wiele lat spędził modyfikując swojego Land Rovera I, który okazał się doskonale przystosowanym do tego celu autem. W Melbourne rozpoczął pracę w rodzinnym warsztacie projektując akcesoria jakich brakowało mu podczas wypraw. To było dokładnie to na co czekał świat off roadu. Anthony Ronald Brown założył firmę sprzedającą światowej klasy produkty i nazwał ją od swoich inicjałów – ARB.

Dziś koncern ARB jest największym producentem i dystrybutorem części i akcesoriów 4x4 w Australii. ARB Posiada swoje oddziały i przedstawicielstwa w ponad 100 krajach na całym świecie. Filozofia ARB nigdy się jednak nie zmieniła: jakość, niezawodność i praktyczność ponad wszystko.

Aby spełniać rosnące oczekiwania klientów, ARB każdego roku inwestuje znaczne fundusze w badania i rozwój projektów. Wykorzystując najnowsze systemy CAD, CAM i parametryczne modelowanie 3D, projektanci mogą testować parametry produktów które znajdują się jeszcze w fazie projektowania. Gotowe prototypy, dzięki współpracy z instytutami i uniwersytetami, zostają poddawane badaniom wytrzymałościowym. Elementy zewnętrzne ARB poddawane są również rygorystycznym testom zderzeniowym.

Oferta ARB to przede wszystkim najwyższej światowej jakości pneumatyczne blokady mostów, kompresory, zderzaki, osłony, namioty i wszelkiego rodzaju wyposażenie offroadowo-turystyczne. Wyposażenie wyprawowe i zderzaki ARB zdobyły sobie szeroką rzeszę fanów w tym producentów aut, którzy wykorzystują produkty ARB do zabudów i doposażenia nowych samochodów.

Produkty australijskiego koncernu ARB słyną z najwyższej jakości i są wyznacznikiem designu. W wielu sytuacjach, wygoda, zdrowie, a nawet życie kierowców na wyprawach, uzależnione są właśnie od jakości jaką oferują te produkty.

 

 

 

 

 

Teraz, produkty tej firmy możesz zamówić w Inter Cars SA!

 

Strona producenta z prezentacją oferty: http://www.arb.com.au/products/

 

katalog oferty: http://cache.arb.com.au/catalogue/international/

 

Katalog aplikacji: http://ARB_export_vehicle_application_guide.pdf

 

Zapraszamy.

lista aktualności

Galeria zdjęć

Rajdy, imprezy, offroad, hostessy, targi.

 zobacz więcej

Nasi partnerzy:

 
Copyright © 2008-2009: ic4x4.pl (Inter Cars S.A.). Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.intercars.com.pl | www.ictuning.pl | www.q-service.pl | www.intermotors.pl | Polityka cookies
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: