Artykuły offroad'owe

Nowość od DRAGON WINCH!

data: 23.03.2021
nowy model wyciągarki serii TRUCK krajowego producenta DRAGON WINCH.
WIĘCEJ

NOWOŚCI HUSAR WINCH

data: 18.12.2020
Nowy model wyciągarki w ofercie...
WIĘCEJ

Wyciągarki NOVAWINCH w ofercie Inter Cars SA!

data: 07.06.2019
Miło nam przekazać iż Inter Cars został wyłącznym przedstawicielem w Polsce , światowej klasy producenta wyciągarek elektrycznych i hydraulicznych NOVAWINCH!
WIĘCEJ

Wyciągarki i akcesoria HUSAR WINCH

data: 03.12.2018
Nasza oferta wyciągarek powiększyła się o produkty HUSAR WINCH
WIĘCEJ

Promocja ARB

data: 03.09.2018
Kolejna promocja na blokady ARB AIR LOCKERS...
WIĘCEJ

Wyciagarka SPEEDMAX PL-P12000

data: 13.06.2018
Nowość w naszej ofercie, wyciągarka do aut terenowych i pomocy drogowej...
WIĘCEJ

Artykuły

 

15 Targi Inter Cars - 25-lecie firmy

data: 28-09-2015

 TO BYŁA IMPREZA! 

"Spektakularne"to chyba za "słabe" słowo aby określić to co się działo w tegorocznej, jubileuszowej edycji 15 Targów Inter Cars. Sama lokalizacja miasteczka targowego na błoniach Stadionu Narodowego i wieczorna Gala na Same na samym Stadionie, sprawiły że impreza ta była nieziemsko efektowna.

 

Niezaprzeczalnie jedną z największych atrakcji obchodów jubileuszu 25-lecia Inter Cars będzie już samo miejsce imprezy. Stadion PGE Narodowy w Warszawie, bo o nim mowa, został wybrany nieprzypadkowo – prestiż tego obiektu idealnie wpisuje się w uroczyste obchody 25-lecia istnienia Inter Cars. Stadion PGE Narodowy to wielofunkcyjny obiekt sportowy, który znajduje się przy Alei Księcia Józefa Poniatowskiego 1 w Warszawie. Został wybudowany w latach 2008-2011 w niecce byłego Stadionu Dziesięciolecia z myślą o Mistrzostwach Europy UEFA Euro 2012. Ma więc charakter typowo piłkarski. Posiada najwyższą kategorię w klasyfikacji UEFA. Na dwukondygnacyjnych trybunach znajduje się 58 500 miejsc siedzących, w tym 4600 miejsc o podwyższonym standardzie i 69 luksusowych lóż biznesowych. Stadion jest miejscem umożliwiającym organizację widowisk sportowych, koncertów muzycznych czy wydarzeń kulturalnych na blisko 80 tys. osób. Ponadto pełnił funkcje biurowe, handlowe, hotelowe, gastronomiczne. Na Stadionie PGE Narodowym odbyły się m. in. mecz Polska-Grecja, Czechy-Portugalia czy półfinał Niemcy-Włochy podczas EURO 2012, mecze Futbolu Amerykańskiego oraz cała masa koncertów światowych gwiazd, jak chociażby Beyonce czy Depeche Mode. Wszystko to sprawia, że Stadion PGE Narodowy w Warszawie jest miejscem nowoczesnym i bardzo prestiżowym. Z tego też powodu zdecydowano, że tak ważne wydarzenie jak 25-lecie Inter Cars oraz towarzyszące mu imprezy powinny się odbyć właśnie tutaj. Niezapomniane wrażenia oraz wyjątkowa atmosfera gwarantowane!

 

Galerie zdjęć i relacje na oficjalnej stronie:

http://targi.intercars.com.pl/

 

 

 

lista aktualności

Galeria zdjęć

Rajdy, imprezy, offroad, hostessy, targi.

 zobacz więcej

Nasi partnerzy:

 
Copyright © 2008-2009: ic4x4.pl (Inter Cars S.A.). Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.intercars.com.pl | www.ictuning.pl | www.q-service.pl | www.intermotors.pl | Polityka cookies
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: