pl

Artykuły offroad'owe

NOWOŚCI HUSAR WINCH

data: 22.09.2022
Nowy model wyciągarki w ofercie...
WIĘCEJ

Nowość od DRAGON WINCH!

data: 23.03.2021
nowy model wyciągarki serii TRUCK krajowego producenta DRAGON WINCH.
WIĘCEJ

Wyciągarki i akcesoria HUSAR WINCH

data: 03.12.2018
Nasza oferta wyciągarek powiększyła się o produkty HUSAR WINCH
WIĘCEJ

Promocja ARB

data: 03.09.2018
Kolejna promocja na blokady ARB AIR LOCKERS...
WIĘCEJ

Sprzęgiełka piast AVM

data: 01.01.2018
Brazylijski producent sprzęgiełek do piast i akcesoriów do aut terenowych AVM w ofercie IC4x4
WIĘCEJ

Promocja Old Man Emu

data: 13.11.2017
Zapraszamy do świątecznej promocji OME
WIĘCEJ

ARB

 

Produkty ARB

 

ARB 4X4 ACCESSORIES


Początki ARB sięgają 1975 roku, kiedy założyciel firmy, Anthony Brown, został zainspirowany wycieczką terenową przez górny koniec Australii.
Wtedy Tony nie posiadał jeszcze wytrzymałych akcesoriów do dalekich wypraw. Niekończące się bezdroża, ekstremalne temperatury, i ładunki przewożone przez australijskich kierowców były narażone na trudy podróży na/w pojazdach, które wtedy poruszały się w takich warunkach.
Tony wiele lat spędził modyfikując swojego Land Rovera I, który okazał się doskonale przystosowanym do tego celu autem. Uszkodzone i połamane orurowanie, relingi dachowe i inne elementy zapewniły Tony’emu odpowiednie doświadczenie które wykorzystał do stworzenia własnej linii produktów o doskonałej jakości i wytrzymałości – spełniającej wyzwania ekstremalnego off roadu.

 

Po powrocie do Melbourne, Tony zamienił teorię na praktykę i rozpoczął pracę w rodzinnym warsztacie, projektując akcesoria jakich brakowało mu podczas wypraw. To było dokładnie to na co czekał świat off roadu!
Anthony Ronald Brown założył firmę sprzedającą światowej klasy produkty i nazwał ją od swoich inicjałów – ARB.

 

Dziś, koncern ARB jest największym producentem i dystrybutorem części i akcesoriów 4x4 w Australii. ARB Posiada swoje oddziały i przedstawicielstwa w ponad 100 krajach na całym świecie. Filozofia ARB, jednak nigdy nie zmieniła się - jakość, niezawodność i praktyczność ponad wszystko.

Aby zapewnić, że produkty ARB stale spełniają Twoje oczekiwania, ARB inwestuje co roku znaczny kapitał w badania i projekty.
Wykorzystując najnowsze systemy CAD, CAM i parametryczne modelowanie 3D, projektanci mogą testować parametry produktów które znajdują się jeszcze w fazie projektowania.
Gotowe prototypy, dzięki współpracy z instytutami i uniwersytetami, zostają poddawane badaniom wytrzymałościowym i wpływowi np. wibracji na ich wytrzymałość. Elementy zewnętrzne ARB poddawane są również testom zderzeniowym.


Oferta ARB to przede wszystkim najwyższej światowej jakości pneumatyczne blokady mostów, kompresory, zderzaki, osłony, namioty i wszelkiego rodzaju wyposażenie offroadowo/turystyczne.
Wyposażenie wyprawowe i zderzaki ARB zdobyły sobie szeroką rzeszę fanów w tym producentów aut, którzy wykorzystują produkty ARB do zabudów i doposażenia nowych samochodów.


Produkty australijskiego koncernu ARB są uznawane za najwyższą światową jakość i wyznacznik designu. W wielu przypadkach, wygoda, zdrowie a nawet życie kierowców na wyprawach, uzależnione jest właśnie od jakości jaką oferują te produkty.

 

 

 

 

Strona producenta z prezentacją oferty: ARB  AUSTRALIA

 

 

Katalog oferty ARB: KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Katalog blokad pneumatycznych: KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Zobacz w naszym sklepie: KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 

 

Galeria zdjęć

Rajdy, imprezy, offroad, hostessy, targi.

 zobacz więcej

Nasi partnerzy:

 
Copyright © 2008-2009: ic4x4.pl (Inter Cars S.A.). Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.intercars.com.pl | www.ictuning.pl | www.q-service.pl | www.intermotors.pl | Polityka cookies
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: