pl

Artykuły offroad'owe

NOWOŚCI HUSAR WINCH

data: 22.09.2022
Nowy model wyciągarki w ofercie...
WIĘCEJ

Nowość od DRAGON WINCH!

data: 23.03.2021
nowy model wyciągarki serii TRUCK krajowego producenta DRAGON WINCH.
WIĘCEJ

Wyciągarki i akcesoria HUSAR WINCH

data: 03.12.2018
Nasza oferta wyciągarek powiększyła się o produkty HUSAR WINCH
WIĘCEJ

Promocja ARB

data: 03.09.2018
Kolejna promocja na blokady ARB AIR LOCKERS...
WIĘCEJ

Sprzęgiełka piast AVM

data: 01.01.2018
Brazylijski producent sprzęgiełek do piast i akcesoriów do aut terenowych AVM w ofercie IC4x4
WIĘCEJ

Promocja Old Man Emu

data: 13.11.2017
Zapraszamy do świątecznej promocji OME
WIĘCEJ

SUPERWINCH

 

SUPERWINCH

 

 

Wyciągarki SUPERWINCH

 

 SUPERWINCH to amerykański Producent najwyższej jakości wyciągarek elektrycznych i hydraulicznych stosowanych w off roadzie oraz pojazdach specjalistycznych dla straży pożarnej, wojska, pomocy drogowych i lawet.

Od ponad 40 lat inżynierowie tej firmy projektują i produkują wyciągarki znane ze swojej niezawodności i wytrzymałości.

 

Strona producenta z pełną ofertą: http://www.superwinch.com/c/off-road

 

 

 

 

 

 

Wyciągarki Superwinch Tiger Shark to rozwiązanie dla ceniących niezawodność użytkowników, dla których sportowe osiągi nie są priorytetem. Zredukowana prędkość ziwjania (do 5,7 m/min) w połączeniu z mocnymi silnikami (5,2 i 5,7 KM) i dobrymi przełożeniami dały wyciągarki o dużej mocy i niewielkim poborze prądu. Konstruktorzy chcąc zmniejszyć gabaryty całkowite zdecydowali się na klasyczny gładki dekiel silnika oraz sprawdzony hamulec cierny ulokowany w bębnie. Skrócono w ten sposób dopuszczalny czas pracy ciągłej w porównaniu z serią Talon, ale uzyskano zwartą i kompaktową konstrukcję. Takie klasyczne rozwiązania zmuszają do ewentualnego zastosowania lin syntetycznych o większej wytrzymałości na wysokie temperatury. Cechująca wszystkie produkty Superwinch niezawodność oparta jest na precyzyjnym projekcie, bardzo dobrym spasowaniu elementów wykonanych z wysokiej jakości materiałów, dokładnym uszczelnieniu i wykończeniu mocnym lakierem oraz elementami ze stali nierdzewnej. Testowanie wyciągarek przy obciążeniach znacznie przewyższających nominalne parametry osiągów zapewnia żywotność i trwałość nawet przy tak ciężkiej i intensywnej pracy jak na pojazdach pomocy drogowej.

 

ZOBACZ W SKLEPIE

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Seria SUPERWINCH Talon to wyciągarki stworzone do najwyższych osiągów w najcięższych warunkach. Charakteryzuje je duża prędkość zwijania liny (do 18,9 m/min) przy stosunkowo niskim poborze prądu (75A). wyciągarki zostały wyposażone w mocne silniki 5,3 i 6,0 KM) zamknięte żebrowanym deklem, który szybciej odprowadza ciepło i pozwala na dłuższą pracę ciągłą. Konstrukcja hamulca i jego lokalizacja w przekładni również pozwala szybciej chłodzić cały układ, ponad to bęben pozostaje zimny, co znacząco wydłuża żywotność lin syntetycznych. Niezawodność elementów mechanicznych oraz elektrycznych zapewniają perfekcyjne spasowanie elementów oraz najwyższy na rynku wyciągarek stopień uszczelnienia (IP67 – praca do 1 m pod wodą!). Stabilność konstrukcji zwiększa zastosowanie dodatkowego 3-go pręta ściągającego. Trwałość wyciągarki zapewniają wysokiej jakości wykończenia lakiernicze oraz elementy ze stali nierdzewnej (np. śruby, pręty ściągające, rolki). Dla podwyższenia komfortu pracy pilot został wyposażony w wbudowaną latarkę diodową oraz kabel na skrętce, który rozciąga się i skraca zgodnie z zapotrzebowaniem. 

 

 

 

 ZOBACZ W SKLEPIE

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Wyciągarki Superwinch ATV serii LT to rozwiązanie dla ceniących niezawodność użytkowników, dla których sportowe osiągi nie są priorytetem. Zredukowana prędkość zwijania (3 lub 7 m/min) w połączeniu z mocnymi silnikami (1,0 lub 1,2 KM) i dobrymi przełożeniami dały wyciągarki o dużej mocy i niewielkim poborze prądu. Cechująca wszystkie produkty Superwinch niezawodność oparta jest na precyzyjnym projekcie, bardzo dobrym spasowaniu elementów wykonanych z wysokiej jakości materiałów, dokładnym uszczelnieniu i wykończeniu mocnym lakierem. Jak wszystkie wyciągarki Superwinch dedykowane do czterokołowców, wyposażone są standardowo w przekaźniki z możliwością podpięcia sterowania radiowego, sterownik do montażu na kierownicy oraz linę z hakiem i prowadnicę rolkową. Wyciągarki świetnie spisują się na pojazdach ATV stosowanych do jazdy rekreacyjnej również w ciężkich warunkach oraz wykonywania najróżniejszych prac (przeciąganie przedmiotów, obsługa pługa, itp.). 

 

 

 

LT3000 ATV – 3,000 lbs/12V picture

 

ZOBACZ W SKLEPIE

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Najwyższe osiągi  w ATV

Wyciągarki Superwinch Terra to nowa linia produktów amerykańskiego producenta, przeznaczona do pojazdów ATV. Trudny, podmokły, stromy teren to miejsce w których Terra czuje się najlepiej. Rozwiązania techniczne użyte w konstrukcji wyciągarek Terra sprawiają, że konkurencja po prostu nie ma żadnych szans.

Zaprojektowane z myślą o najcięższym terenie.

Wyciągarki Terra o uciągu 2500, 3500 raz 4500 lbs przeznaczone do pojazdów ATV .Posiadają mocną metalową przekładnię 3-stopniową. Mocne koła zębate posiadają unikatowe łożyskowanie smarowane syntetycznym smarem – zapewnia to większą żywotność, moment obrotowy oraz siłę pozwalającą na uwolnienie się z każdej ciężkiej sytuacji. Nawet ostre wykończenie lakiernicze zaprojektowano tak, by sprostały najcięższym warunkom terenowym.

 

Wyciągarki Terra w standardzie posiadają stalowy bęben znoszący wyjątkowe siły pojawiające się przy zastosowaniu lin syntetycznych (jedyny producent na rynku!) i są dostępne zarówno w kompletacji z ocynkowaną liną stalową oraz prowadnicą rolkową, jak i liną syntetyczną Blue AmSteel Dyneema® SK-75 w kolorze żółtym i wytrzymałości 3500kg (dla porównania konkurencja dostarcza, w najlepszym wypadku, wyciągarki z liną o wytrzymałości 1815kg…). Wyciągarki z liną syntetyczną posiadają w komplecie prowadnicę ślizgową z logo Superwinch wykonaną z anodowanego aluminium.

 

Wirnik silnika Heavy Duty na stałych magnesach został wykonany z drutu o średnicy niemal dwukrotnie większej od konkurencyjnych. Ponad to, wirnik silnika, w przeciwieństwie do konkurencyjnych, jest łożyskowany obustronnie. Największa moc/moment obrotowy oraz najniższy pobór prądu na rynku pozwalają na dłuższą pracę ciągłą i szybsze przeciąganie dużej masy w wodzie, błocie, itp.

 

Seria Terra to pierwsze wyciągarki na rynku ATV, które są w pełni uszczelnionymi urządzeniami spełniającymi wymagania klasy szczelności IP67 (praca do 1m pod wodą!). Nawet sterownik montowany na kierownicy, pilot ręczny oraz przekaźnik spełniają te same, wygórowane wymagania standardu szczelności.

Przekładnie są dwa razy grubsze niż konkurencji.

 

Proste do załączania i wyłączania ergonomiczne pokrętło to standart we  wszystkich produktach TERRA

 

 

ZOBACZ W SKLEPIE

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Małe wielozadaniowe wyciągarki Superwinch serii LT oraz UT to świetne rozwiązanie dla ceniących niezawodność użytkowników szukających usprawnień w codziennej pracy. Dzięki małym gabarytom i niskim poborze prądu wyciągarki nadają się świetnie do montażu i wciągania przedmiotów na przestrzeń ładunkową pojazdów użytkowych. Standardowo wyciągarki wyposażone są w linę pilot na kablu oraz zabezpieczenie przeciążeniowe. Model UT dostarczany jest z przekaźnikami, co pozwala na montaż dodatkowego sterowania radiowego. Wyciągarki świetnie spisują się zamontowane na pace pick-upa (np. wciąganie kosiarki, czterokołowca, upolowanej zwierzyny), samochodu dostawczego (wciąganie różnych ładunków) oraz przyczepie (np. wciąganie łodzi, skutera śnieżnego lub wodnego). 

 

ZOBACZ W SKLEPIE UT3000 

ZOBACZ W SKLEPIE LT2000 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wyciągarki przenośne Winch-In-A-Bag (WIAB, czyli wyciągarka w torbie) to rewolucyjne rozwiązanie na rynku urządzeń mobilnych. Zaprojektowane na bazie modeli LT oraz UT pozwalają przeciągać przedmioty o masie nawet 4 ton*. Zostały wyposażone w zestaw pozwalający na użycie wszędzie tam, gdzie jest dostęp do źródła prądu 12V – specjalna konstrukcja płyty bazowej oraz zestaw szekli i pasów to kilka kroków przed standardowe przenośne wyciągarki montowane na hak holowniczy auta. Dzięki temu możemy przeciągać, wyciągać i wciągać wszystko, o każdej porze roku; latem - kosiarki, skutery, łodzie; zimą – skutery, samochody osobowe z rowu lub zaspy. Właściwie nie da się wypisać wszystkich zastosowań WIAB – zawsze znajdzie się ktoś, kto znajdzie kolejne możliwości. Ponieważ oferta kierowana jest to bardzo szerokiego grona, Producent standardowo wyposaża wyciągarki w zabezpieczenie przeciążeniowe, które zmniejsza prawdopodobieństwa uszkodzenia silnika przez mniej doświadczonych Użytkowników wyciągarek.

 

Cały zestaw waży w granicach 8,5 kg i mieści się w kompaktowej torbie o wymiarach 30x23x18 cm – w każdym bagażniku jest miejsce na WIAB!

 

 

 

ZOBACZ W SKLEPIE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Superwinch Husky - wyciągarka kolejnych edycji legendarnego CAMEL TROPHY.

Zaprojektowana i do dziś produkowana w fabryce Superwinch w Wielkiej Brytanii.

 

Sekretem niezwykłej siły i praktycznej niezniszczalności wyciągarek Superwinch Husky 10, jest przekładnia ślimakowa, wykonana z najwyższej jakości stopów brązu technicznego i hermetycznie zamknięta w kąpieli olejowej.

Przekładnia wyciągarki Husky 10 jest samohamowna, dzięki czemu nie potrzebuje klasycznego hamulca ciernego i może być używana z każdą liną syntetyczną.

W wyciągarce zastosowano sprawdzony europejski silnik Iskra o mocy 4,2KM i potwierdzonej na przestrzeni lat niezawodności i długowieczności. Silnik jest sterowany zespolonym, wodoodpornym przekaźnikiem S3 zamkniętym w demontowalnej skrzynce.

 

Konstrukcja wyciągarki Husky jest  wręcz doskonała, dlatego pozostaje niezmienna od ponad 20 lat. 

 

 

ZOBACZ W SKLEPIE

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ZOBACZ W SKLEPIE  Główny wyłącznik prądu do wyciągarki 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY SUPERWINCH W SKLEPIE  

 

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Strona producenta z pełną ofertą: http://www.superwinch.com/c/off-road

Indeksy produktów SUPERWINCH

 

INDEKS IC OPIS TECH
SUP1120149 Wyciągarka przenośna Winch in a bag 12V Superwinch. Uciąg 0,9t, silnik 1.0KM, lina stal. 4mm x 15m, 
SUP1225149 Wyciągarka przenośna Winch in a bag 1225141  + 12V Superwinch. Uciąg 1,1t, silnik 1.1KM, lina stal.43.9mmx15.2m,
SUP1220210 Wyciągarka elektryczna LT2000 12V Superwinch. Uciąg 0,9t, silnik 1.0KM, lina stal. 43.9mmx15.2m,
SUP1120210 Wyciągarka elektryczna LT2000 ATV 12V QUAD Superwinch. Uciąg 0,9t, silnik 1.0KM, lina stal. 3.9mmx15m
SUP1130220 Wyciągarka elektryczna LT3000 ATV 12V Superwinch. Uciąg 1,3t, silnik 1.2KM, lina stal. 4.8mmx15.2m, 
SUP1331200 Wyciągarka elektryczna UT3000 12V Superwinch. Uciąg 1,3t, silnik 1.2KM, lina stal 4.8mmx12m, 
SUP1125220 Wyciągarka elektryczna TERRA 25 12V ATV Superwinch Uciąg 1,1t, silnik 1.3KM, lina stal 4.8mmx15.2m, 
SUP1125230 Wyciągarka elektryczna TERRA 25 12V ATV Superwinch Uciąg 1,1t, silnik 1.3KM, lina syntez. 4.8mmx15.2m
SUP1135230 Wyciągarka elektryczna TERRA 35 12V ATV Superwinch Uciąg 1,58t, silnik 1.6KM, lina syntez. 4.8mmx15.2m
SUP1145230 Wyciągarka elektryczna TERRA 45 12V ATV Superwinch. Uciąg 2t, silnik 1.6KM, lina syntet. 6.5mmx15m, 
SUP1595200 Wyciągarka elektryczna TigerShark 9500 12V Superwinch Uciąg 4,3t, silnik 5.2KM, lina stal 8.3mmx28m,
SUP1511200 Wyciągarka elektryczna TigerShark 11500 12V Superwinch Uciąg 5,2t, silnik 6KM, lina stal 9.5mmx26m, 
SUP1513200 Wyciągarka elektryczna TigerShark 13500 12V Superwinch Uciąg 6,1t, silnik 5.3KM, lina stal 10.3mmx29m
SUP1515200 Wyciągarka elektryczna TigerShark 15500 12V Superwinch Uciąg 7t, silnik 5.7KM, lina stal 11.5mmx28m, 
SUP1517200 Wyciągarka elektryczna TigerShark 17500 12V Superwinch Uciąg 7,9t, silnik 6.5KM, lina stal 12.7mmx27m
SUP1695200 Wyciągarka elektryczna TALON 9.5 12V Superwinch Uciąg 4,3t, silnik 5.2KM, lina stal 9.5mmx26m
SUP1695201 Wyciągarka elektryczna TALON 9.5SR 12V Superwinch Uciąg 4,3t, silnik 5.2KM, lina synt 9.5mmx24m, 
SUP1695300 Wyciągarka elektryczna TALON 9.5 24V Superwinch Uciąg 4,3t, silnik 5.2KM, lina stal 9.5mmx26m, 
SUP1612200 Wyciągarka elektryczna TALON 12.5 12V Superwinch Uciąg 5,6t, silnik 6KM, lina stal 9.5mmx26m,
SUP1612201 Wyciągarka elektryczna TALON 12.5SR 12V Superwinch Uciąg 5,6t, silnik 6KM, lina synt 9.5mmx24.4m,
SUP1612300 Wyciągarka elektryczna TALON 12.5 24V Superwinch Uciąg 5,6t, silnik 6KM, lina stal 9.5mmx26m,
SUP1612210 Wyciągarka elektryczna TALON 12.5i 12V Superwinch Uciąg 5,6t, silnik 6KM, lina stal 9.5mmx26m,
SUP1612211 Wyciągarka elektryczna TALON 12.5iSR 12V Superwinch Uciąg 5,6t, silnik 6KM,lina synt 9.5mmx24.4m, 
SUP1614200 Wyciągarka elektryczna TALON 14 12V Superwinch Uciąg 6,3t, silnik 5.2KM, lina stal 13mmx27.4m, 
SUP1614201 Wyciągarka elektryczna TALON 14SR 12V Superwinch Uciąg 6,3t, silnik 5.2KM, lina synt 13mmx27m,
SUP1614300 Wyciągarka elektryczna TALON 14 24V Superwinch Uciąg 6,3t, silnik 5.2KM, lina stal 13mmx27.4m, 
SUP1618200 Wyciągarka elektryczna TALON 18 12V Superwinch. Uciąg 8,1t, silnik 6KM, lina stal 13mmx27m, 
SUP1618300 Wyciągarka elektryczna TALON 18 24V Superwinch Uciąg 8,1t, silnik 6KM, lina stal 13mmx27.4m,
SUP8548 Wyciągarka elektryczna Husky 10 000 12V Superwinch. Uciąg 4536kg, silnik 4.2KM, lina stalowa 9.5mmx27m
SUP8549 Wyciągarka elektryczna Husky 10 000 24V Superwinch. Uciąg 4536kg,silnik 4.2HP, lina stalowa 9.5mmx27m
SZEOM3.25 Szekla Omega 3.25 tony Średnica sworznia 18 mm, DOR (dopuszczalne obciążenie robocze) 3.25 tony. 
SZEOM4.75 Szekla Omega 4.75 tony  Średnica sworznia 20 mm, DOR (dopuszczalne obciążenie robocze) 4.75 tony. 
SZEOM6.5 Szekla Omega 6.5 tony Średnica sworznia: 25 mm, DOR (dopuszczalne obciążenie robocze) 6,5 tony.
SZEOM8.5 Szekla Omega 8.5 tony Średnica sworznia: 28 mm, DOR (dopuszczalne obciążenie robocze) 8,5 tony. 
SUP7754 Zblocze do wyciągarki 5000KG  Superwinch. Wyciągarki do 5000Lbs i średnicy liny 6mm. 
SUP7750 Zblocze do wyciągarki 9000KG  Superwinch. Wyciągarki do 10000Lbs i średnicy liny do 10mm. 
SUP7755 Zblocze 16 ton, do wyciągarki 18000Lbs  Superwinch i średnicy liny do 13mm. 
SUP1570 Pokrowiec na wyciągarkę elektryczną Superwinch. Pasuje do wyciągarek Superwinch LP10000, TigerShark 
SUP1572 Pokrowiec na wyciągarkę elektryczną Superwinch. Pasuje do wyciągarek Superwinch LP10000, TigerShark 
SUP2570 Płachta dociążająca linę wyciągarki Superwinch. Dociąża linę podczas wyciągania. 
SUP90-14452 Przekaźnik zespolony S3 12V max. 450A Superwinch. Uszczelniony Wodoodporny Przekaźnik S3. 
SUP90-14454 Przekaźnik zespolony S3 24V max. 450A Superwinch. Uszczelniony Wodoodporny Przekaźnik S3.
SUP90-12877 Przekaźnik zespolony 12V 450A Superwinch. Wyciągarki elektryczne 12V. Maksymalny pobór prądu 450A.
SUP87-42608 Aluminiowa prowadnica ślizgowa liny ATV, quad Superwinch. Wyciągarki ATV, quad np. Terra 45. 
SUP90-33450-01 Pilot sterowania wyciągarki na kablu 4,5m Superwinch. Pilot na przewodzie o długości 4,5 metra. 
SUP90-33450-02 Pilot sterowania wyciągarki na kablu 4,5m Superwinch. Pilot na przewodzie o długości 9 metrów.
SUP90-32471 Pilot sterowania wyciągarką elektryczną Superwinch. Pilot na skrętce do wyciągarek 12V lub 24V, 
SUP1551 Szybkozłącze małe Służy do łatwego połączenia przewodów wyciągarki elektrycznej oraz przewodów akumulatora
SUP2236 Szybkozłącze duże Służy do łatwego połączenia przewodów wyciągarki elektrycznej oraz przewodów akumulatora
SUP8370 Główny wyłącznik prądu do wyciągarki. Pozwala awaryjnie odłączyć zasilanie w przypadku zwarcia
SUP90-32493 Prowadnica rolkowa liny stalowej Superwinch TIGER SHARK. Naprowadza linę na bęben i wydłuża jej żywotność. 
SUP90-32473 Prowadnica rolkowa liny stalowej Superwinch TALON. Naprowadza linę na bęben i wydłuża jej żywotność. 
SUP90-24507 Aluminiowa prowadnica ślizgowa liny syntetycznej Superwinch. Rozstaw śrub mocujących 250 mm. 
SUP87-42619 Aluminiowa prowadnica ślizgowa liny ATV, quad Superwinch. Wyciągarki ATV, quad np. Terra 25, Terra 35
SUP87-42620 Aluminiowa prowadnica ślizgowa liny ATV, quad Superwinch. Wyciągarki ATV, quad np. Terra 45. 
SUP87-42613 Lina syntetyczna do wyciągarki ATV quad DyneemaR SK-75. Lina syntetyczna średnica 4.8 mm, długość 15m
SUP90-24506 Lina syntetyczna do wyciągarki off-road DyneemaR SK-75. Lina syntetyczna średnica 9,5mm, długość 24m
SUP5050PRO Wyciągarka hydrauliczna H8PRO (PN EN 14492-1) Superwinch. Uciąg 3629kg, przekładnia planetarna,
SUP5170PRO Wyciągarka hydrauliczna H10P PRO (PN EN 14492-1) Superwinch. Uciąg 4300kg,
SUP5600 Prowadnica rolkowa liny stalowej wyciągarka H8PRO, H10PRO Superwinch. 
SUP5606 Napinacz liny stalowej wyciągarka E10P, H8P, H10P Superwinch Rolka napinacza dociska linę do bębna 
SUP50-30171 Osłona bębna wyciągarki H8PRO i H10PRO Superwinch. Osłona wyciągarki hydraulicznej H8PRO i H10PRO 
SUP8589PRO Wyciągarka hydrauliczna H9W PRO (PN EN 14492-1) długi bęben Superwinch. Uciąg 4080kg, 
SUP5605 Napinacz liny wyciągarka Husky, H9W standardowy bęben  Superwinch. Rolka napinacza dociska linę do bębna
SUP85-301176 Osłona bębna wyciągarki H9W PRO Superwinch. Osłona wyciągarka hydrauliczna H9W PRO długi i standardowy
SUP7080PRO Wyciągarka hydrauliczna H14W PRO (PN EN 14492-1)  Superwinch. Uciąg 6020kg, przekładnia ślimakowa, 
SUP5609 Napinacz liny stalowej wyciągarka hydrauliczna H14W PRO Superwinch. Rolka napinacza dociska linę do bębna
SUP5620 Prowadnica rolkowa liny wyciągarki serii E i H długi bęben Superwinch. Rozstaw: śrub 394mm. 
SUP5624 Sprzęgło pneumatyczne do wyciągarki hydraulicznej H14W i H14WPRO. Superwinch. 
SUP70-30168 Osłona bębna wyciągarki H14W PRO Superwinch. Osłona wyciągarka hydrauliczna H14W PRO
SUP5321PRO Wyciągarka hydrauliczna H12PRO (PN EN 14492-1) Superwinch. Uciąg 5100kg, przekładnia planetarna, 
SUP5323PRO Wyciągarka hydrauliczna H12P (PN EN 14492-1) Superwinch. Uciąg 5100kg, przekładnia planetarna,
SUP5331PRO Wyciągarka hydrauliczna H14P PRO (PN EN 14492-1) Superwinch. Uciąg 6020kg, przekładnia planetarna,
SUP5333PRO Wyciągarka hydrauliczna H14P PRO, (PN EN 14492-1) Superwinch. Uciąg 6020kg, przekładnia planetarna, 
SUP653161PRO Wyciągarka hydrauliczna H16 PRO (zgodna z PN EN 14492-1) Superwinch. Uciąg 7,3t, przekładnia planetarna,
SUP5670 Napinacz liny wyciągarki serii H i E12P/E14P Superwinch Dł. bębna 290mm. Rolka napinacza dociska linę do bębna
SUP53-30175 Osłona bębna do wyciągarki hydraulicznej serii E Superwinch. Osłona do wyciągarek E12P, E14P, E12PRO
SUP5440PRO Wyciagarka hydrauliczna H20P PRO (PN EN 14492-1) Superwinch. Uciąg 9080kg, przekładnia planetarna, 
SUP5450PRO Wyciagarka hydrauliczna H25P PRO (PN EN 14492-1) Superwinch. Uciąg 11340kg, przekładnia planetarna, 
SUP5460PRO Wyciągarka hydrauliczna H30 PRO (PN EN 14492-1) Superwinch. Uciąg 13610kg, przekładnia planetarna, 
SUP654002 Wyciągarka hydrauliczna H45 PRO (PN EN 14492-1) Superwinch. Uciąg 20412kg, przekładnia planetarna, 
SUP254001 Prowadnica rolkowa liny stalowej wyciągarki H20PRO, H25PRO, H30PRO, H45PRO.  Superwinch. 
SUP54-30178 Osłona bębna wyciągarki H20PRO, H25PRO, H30PRO Superwinch. Osłona wyciągaria hydrauliczne H20-25-30P
SUP254003 Osłona bębna wyciągarki H20PRO, H25PRO, H30PRO Superwinch. Osłona wyciągaria hydrauliczne H20-25-30P
SUP61695001 Wyciągarka elektryczna TALON 35 Hi-SpeedPRO 12V PN EN 14492-1 Superwinch Uciąg 3,5t, silnik 5.2KM,
SUP61695002 Wyciągarka elektryczna TALON 35 Hi-SpeedPRO 24V PN EN 14492-1 Superwinch Uciąg 3,5t, silnik 5.2KM,
SUP61618001 Wyciągarka elektryczna TALON 60PRO 12V PN EN 14492-1 Superwinch Uciąg 6t, silnik 6KM, przekład 2st. 
SUP61618002 Wyciągarka elektryczna TALON 60PRO 24V PN EN 14492-1 Superwinch Uciąg 6t, silnik 6KM, przekład 2st. 
SUP1571 Pokrowiec wyciągarka elektryczna Superwinch. Pasuje do wyciągarek Superwinch z mostkiem.
SUP1125149 Wyciągarka przenośna Winch in a bag 1125141  + 12V Superwinch. Uciąg 1,1t, silnik 1.1KM, lina stal 4.8mmx12m
SUP1135220 Wyciągarka elektryczna TERRA 35 12V ATV Superwinch Uciąg 1,5t, silnik 1.6KM, lina stal 5.5mmx15m,
SUP1145220 Wyciągarka elektryczna TERRA 45 12V ATV Superwinch Uciąg 2t, silnik 1.6KM, lina stal 6.5mmx16.7m, 
SUP1695210 Wyciągarka elektryczna TALON 9.5i 12V Superwinch Uciąg 4,3t, silnik 5.2KM, lina stal 9.5mmx26m, 
SUP1695211 Wyciągarka elektryczna TALON 9.5iSR 12V Superwinch Uciąg 4,3t, silnik 5.2KM,lina synt 9.5mmx24m,

Podstawowe modele

 Dostępne modele

Galeria zdjęć

Rajdy, imprezy, offroad, hostessy, targi.

 zobacz więcej

Nasi partnerzy:

 
Copyright © 2008-2009: ic4x4.pl (Inter Cars S.A.). Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.intercars.com.pl | www.ictuning.pl | www.q-service.pl | www.intermotors.pl | Polityka cookies
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: